Przejdź do treści

2. Niedziela Zwykła – 17.01.2021

 1. Wczoraj zakończyliśmy nasze spotkania z mieszkańcami parafii w czasie Mszy Świętych kolędowych. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w tych spotkaniach tu w kościele i przez media. Bóg zapłać za złożone przy tej okazji ofiary. Jeszcze dzisiaj i przez najbliższe dni będzie można zabrać do domu wodę święconą i foldery, by we wspólnocie rodzinnej pomodlić się o Boże błogosławieństwo na najbliższy rok. Nowych parafian zachęcamy, by zgłosili zamieszkanie na terenie naszej parafii. Można to zrobić po każdej Mszy Świętej lub w kancelarii parafialnej.
 2. Nabożeństwo misyjne dzisiaj o godz. 17.30.
 3. W poniedziałek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
 4. We wtorek w naszej diecezji Uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara, patrona diecezji. Msza Święta z katedry rzeszowskiej o godz. 18.00 będzie transmitowana przez radio VIA.
 5. Msza św. w intencji o szacunek dla życia od poczęcia do naturalnej śmierci w środę o godz. 18.00.
 6. Od środy, już regularnie, po Mszy Świętej wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.
 7. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę Słowa Bożego ustanowioną przez Ojca Świętego Franciszka.
 8. Msza św. w intencji wspólnoty Faustinum w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.
 9. Niedziela, 24 stycznia, została ogłoszona „Dniem solidarności z Chorwacją”. Otoczymy modlitwą osoby poszkodowane w trzęsieniu ziemi, które pod koniec grudnia ubiegłego roku nawiedziło ten kraj. Po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek na ten cel.
 10. Mieszkańcom bloku Lewakowskiego 13 dziękujemy za złożoną ofiarę na sprzątanie kościoła. Msza Święta w ich intencji – 24 stycznia o godz. 18.00. W tym tygodniu o złożenie ofiary prosimy mieszkańców bloku Lewakowskiego 12.
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.