Przejdź do treści

5. Niedziela Zwykła – 07.02.2021

  1. W czwartek wspomnienie NMP z Lourdes. W Kościele obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy chorych, ich rodziny oraz osoby posługujące chorym na Mszę św. o godz. 9.00. Od godz. 8.30 okazja do spowiedzi. W czasie Mszy św. udzielimy sakramentu chorych, do którego można przystąpić w stanie łaski uświęcającej.
  2. Msza Święta w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci w czwartek o godz. 18.00. Po mszy spotkanie formacyjne.
  3. Z okazji 150. rocznicy ustanowienia Świętego Józefa Patronem Kościoła Powszechnego  papież Franciszek, 8 grudnia 2020 roku, ogłosił Rok Świętego Józefa. Na tablicy ogłoszeń i naszej stronie internetowej znajdziemy szczegółowe informacje Penitencjarii Apostolskiej, która udzieliła daru specjalnych odpustów. Zapraszamy wszystkich parafian, dla których Święty Józef jest ważnym patronem na 33 dniowe rekolekcje internetowe: Podróż ze św. Józefem do Jezusa. Początek rekolekcji 15 lutego o godz. 20.30. Zwiastun i szczegóły tego wydarzenia na stronie internetowej i profilach społecznościowych parafii.
  4. Mieszkańcom bloku Lewakowskiego 7 dziękujemy za złożoną ofiarę na kwiaty i sprzątanie kościoła. Msza Święta w ich intencji – 14 lutego o godz. 18.00. W tym tygodniu o złożenie ofiary prosimy mieszkańców bloków Lewakowskiego 5 i 5a.
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.