Przejdź do treści

6. Niedziela Wielkanocy – 09.05.2021

  1. Przypominamy, że nie ma dzisiaj Mszy Świętej o godz. 12.00.
  2. Wczoraj i dzisiaj dzieci z klas trzecich przeżywają swoją Pierwszą Komunię Świętą. W ramach „Białego Tygodnia” dzieci pierwszokomunijne będą uczestniczyć w grupach klasowych w nabożeństwach majowych o godz. 17.30, a następnie w Mszy św. o godz. 18.00. Zakończenie „Białego Tygodnia” w piątek.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o 17.30. Przed nabożeństwem różaniec.
  4. Msza Święta w intencji ADS-u w czwartek o 18.00. Po Mszy spotkanie w sali parafialnej.
  5. W sobotę w naszym seminarium zakonnym w Kazimierzu Biskupim odbędą się święcenia diakonatu i prezbiteratu. Polecamy Waszej modlitwie naszych Współbraci, którzy przyjmą święcenia, a szczególnie diakona Mateusza, który odbywał u nas praktykę w okresie Wielkiego Postu.
  6. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 10.30 będzie sprawowana w intencji dzieci, które rok temu przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej. W związku z obostrzeniami, nie będzie w tym roku Mszy z udziałem dzieci rocznicowych.
  7. Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłaniem Ducha Świętego.
  8. W tym tygodniu o złożenie ofiary na sprzątanie kościoła i kwiaty prosimy mieszkańców bloku Pleśniarowicza 2.
  9. Składamy serdeczne podziękowania osobom, które w ostatnich dniach zaangażowały się w porządkowanie terenu i rabat wokół kościoła i domu zakonnego: Bóg zapłać!
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Do wieczności odeszła śp. Joanna Niedzielska (lat 44) z ul Stojałowskiego 8. Polecajmy zmarłą Bożemu Miłosierdziu: Wieczne odpoczywanie…