Przejdź do treści

Najświętszej Trójcy – 30.05.2021

 • Zapraszamy na nabożeństwa majowe jeszcze dzisiaj i w poniedziałek o 17.30.
 • Od wtorku nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. wieczornej, a w Boże Ciało o 17.30.
 • W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Centralna Procesja Bożego Ciała rozpocznie się Mszą św. o godz. 9.00 na Placu Farnym.

W naszej parafii w tym dniu Msze św. jak w niedzielę, ale w związku z procesją nie będzie Mszy św. o godz. 15.00 i koronki do Bożego Miłosierdzia.

Procesja po Mszy św. o godz. 12.00 przejdzie ulicami: Pleśniarowicza, Rataja i Solarza. O przygotowanie ołtarzy prosimy mieszkańców bloków:
Ołtarz I         – Pleśniarowicza 11
Ołtarz II        – Rataja 10
Ołtarz III        – Solarza 2
Ołtarz IV       – Solarza 9 i 11

– Konstrukcje drewniane do ołtarzy można pobrać u Pana kościelnego we wtorek i środę po Mszy wieczornej (do godz. 19.00). Zapraszamy dzieci pierwszokomunijne w albach oraz dziewczynki do sypania kwiatów. W przedsionku kościoła będzie wystawiony kosz, do którego będzie można włożyć płatki kwiatów na procesję.

Przez oktawę Uroczystości procesja wokół kościoła po Mszy Świętej wieczornej. W niedzielę procesja po Mszy św. o 10.30.

 • W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek Msze Święte o 7.00, 16.30 i 18.00. Okazja do spowiedzi przed poranną Mszą Świętą oraz po południu. Spowiedź uczniów szkoły podstawowej od 15.30. Dla młodzieży i dorosłych od 17.00.
 • W sobotę odwiedzimy chorych od 8.30. Po południu o 17.00 modlitwa w intencji życia, a o 17.15 nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
 • W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy Świętej o 12.00.
 • W przyszły poniedziałek, 7 czerwca, w naszej parafii całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu.
 • Zapraszamy na koncert charytatywny, podczas którego zbierać będziemy ofiary na rehabilitację Jędrusia – dziecka chorego na zespół Downa. Koncert przygotowany przez Domowy Kościół i Mizmor odbędzie się w niedzielę, 13 czerwca o godz. 19.00.
 • Mieszkańcom bloku Zbyszewskiego 4 dziękujemy za złożony dar na kwiaty i sprzątanie kościoła. Msza Święta w ich intencji – 6 czerwca o 18.00. W tym tygodniu o złożenie ofiary prosimy mieszkańców bloku Zbyszewskiego 6.
 • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  • Do wieczności odeszła śp. Maria Lech (l. 60) z ul. Lewakowskiego 3. Polecajmy zmarłą Bożemu Miłosierdziu: Wieczne odpoczywanie…