Przejdź do treści

12. Niedziela zwykła – 20.06.2021

 1. Biskup Rzeszowski wydał dekret, na mocy którego została odwołana dotychczasowa dyspensa dla wiernych od udziału we Mszy Świętej w niedziele i inne święta nakazane. Oznacza to, że począwszy od dzisiejszej niedzieli, 20 czerwca br., wszyscy wierni mają moralny obowiązek uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Eucharystii.
 2. Dziękujemy Różom Różańcowym oraz wszystkim, którzy włączyli się w „noc różańcową” przed Najświętszym Sakramentem.
 3. Zapraszamy na Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W niedzielę o 17.30. W dni powszednie bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.
 4. Spotkanie Koła Misyjnego dzisiaj o godz. 17.00.
 5. Msza w int. Ojca Świętego, Radia Maryja i TV Trwam we wtorek o 18.00.
 6. Msza dziękczynna na zakończenie roku szkolnego dla Szkoły Podstawowej nr 28, w piątek o godz. 11.00. Zapraszamy uczniów, dyrekcję, nauczycieli, wychowawców i rodziców.
 7. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 będziemy dziękować Panu Bogu za posługę kapłańską w naszej parafii ks. Sebastiana i ks. Filipa. Serdecznie Was zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 8. Msza Święta w intencji wspólnoty Faustinum w przyszłą niedzielę o 15.00.
 9. Z racji 100-lecia pobytu Misjonarzy Świętej Rodziny w Polsce i 35-lecia istnienia naszej Parafii organizujemy w przyszłą niedzielę piknik rodzinny. Zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania i zabawy. Rozpoczęcie o godz. 13.00 na placu przed kościołem. Będą atrakcje dla dzieci: dmuchana zjeżdżalnia, wata cukrowa, a także turniej rodzinny, grill, jubileuszowy tort, koncert orkiestry dętej. Szczegóły na plakacie.
 10. Mieszkańcom bloku Zbyszewskiego 9 dziękujemy za złożony dar na kwiaty i sprzątanie kościoła. Msza Święta w ich intencji – 27 czerwca o 10.30. W tym tygodniu o złożenie ofiary prosimy mieszkańców bloku Zbyszewskiego 10.
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.