Przejdź do treści

17. Niedziela zwykła – 25.07.2021

  1. Gościmy dzisiaj ks. Grzegorza Chraplę MSF, którego pamiętamy z misji parafialnych i rekolekcji adwentowych. Ks. Grzegorz wygłosi słowo Boże i podzieli świadectwem pracy misyjnej na Kubie. Po każdej Mszy św. będzie można złożyć ofiarę lub nabyć płytę CD (filmy o pracy misyjnej na Kubie) jako cegiełkę na misje na Kubie.
  2. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na zakup środków transportu dla misjonarzy w ramach akacji MIVA Polska1 grosz za 1 bezpiecznie przejechany kilometr. Natomiast po Mszy św. o godz. 12.00 pobłogosławimy samochody i inne pojazdy.
  3. Odpowiadając na apel abpa Stanisława Gądeckiego o pomoc dla poszkodowanych w powodziach w Polsce i Europie dzisiaj po Mszach św. zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek.
  4. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o 12.00.
  5. Mieszkańcom szeregówek przy ul. Stojałowskiego dziękujemy za złożony dar na kwiaty i sprzątanie kościoła. Msza Święta w ich intencji – 1 sierpnia o 7.30. W tym tygodniu o złożenie ofiary prosimy mieszkańców bloku Stojałowskiego 4 klatki 1 – 5.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Do wieczności odszedł śp. Grzegorz Wozowicz (lat 30) z ul. Zbyszewskiego 4. Polecajmy zmarłego Bożemu miłosierdziu: Wieczne odpoczywanie…