Przejdź do treści

NMP Rzeszowskiej – 24. Tydzień zwykły – 12.09.2021

  1. Dzisiaj Uroczystość Matki Bożej Rzeszowskiej. Suma odpustowa w Ogrodach Bernardyńskich przy Sanktuarium o godz. 18.00. Więcej informacji na plakatach.
  2. Dzisiaj o godz. 12.00 odbędzie się w Warszawie uroczystość beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Czackiej. Możemy łączyć się duchowo przez transmisję telewizyjną 
  3. We wtorek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  4. W środę wspomnienie NMP Bolesnej. Msza Święta o godz. 18.00 będzie sprawowana w int. Apostolstwa Dobrej Śmierci, a także o szacunek dla życia od poczęcia do naturalnej śmierci.
  5. W przyszłą niedzielę w naszym Zgromadzeniu obchodzimy Uroczystość NMP Saletyńskiej. Prosimy o modlitwę w intencji nowych i świętych powołań do Zgromadzenia Misjonarzy Świętej Rodziny.
  6. Nabożeństwo misyjne i spotkanie Koła Misyjnego – w przyszłą niedzielę o godz. 17.00.
  7. Zachęcamy osoby powyżej 50. roku życia i te, które zakończyły swoją aktywności zawodową do uczestniczenia w zajęciach Uniwersytetu Trzeciego Wieku Diecezji Rzeszowskiej. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.
  8. Mieszkańcom bloku Solarza 23 dziękujemy za złożony dar na kwiaty i sprzątanie kościoła. Msza Święta w ich intencji – 19 września o 10.30. W tym tygodniu o złożenie ofiary prosimy mieszkańców bloku Solarza 22.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.