Przejdź do treści

5. Niedziela zwykła – 6.02.2022

  1. Od jutra trzech kapłanów z naszej wspólnoty będzie odprawiało swoje roczne rekolekcje zakonne. Polecamy ich Waszej modlitwie. W związku z tym spowiedź tylko przed Mszą Świętą.
  2. Msza Święta w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci w czwartek o godz. 18.00. Ze względu na rekolekcje zakonne spotkanie formacyjne ADS-u zostaje przełożone na 17 lutego (czwartek) o 19.00.
  3. W piątek wspomnienie NMP z Lourdes. W Kościele obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy chorych, ich rodziny na Mszę Świętą o godz. 9.00. Od godz. 8.30 okazja do spowiedzi. W czasie Mszy Świętej udzielimy sakramentu chorych, do którego można przystąpić w stanie łaski uświęcającej.
  4. Dzień skupienia Ruchu Rodzin Nazaretańskich w sobotę, 12 lutego. Rozpoczęcie o 9.30. W programie Adoracja Najświętszego Sakramentu, konferencja i Msza Święta.
  5. Mieszkańcom Lewakowskiego 13 dziękujemy za złożony dar na kwiaty i sprzątanie kościoła. Msza Święta w ich intencji 13 lutego o 10.30. W tym tygodniu o złożenie ofiary prosimy mieszkańców bloku Lewakowskiego 12.
  6. Ksiądz Proboszcz parafii bł. Jerzego Popiełuszki składa serdeczne podziękowanie za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę. Bóg zapłać!
  7. Dla pogłębienia wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  8. Przypominamy o zasadach sanitarnych obowiązujących w świątyni i prosimy o ich przestrzeganie.