Przejdź do treści

5. Niedziela Wielkanocy – 15.05.2022

  1. Nabożeństwa majowe codziennie o 17.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  2. Spotkanie zelatorów Żywego Różańca odbędzie się w poniedziałek po Mszy Świętej wieczornej, a nie we wtorek, jak wcześniej informowano.
  3. W najbliższą sobotę w naszym seminarium zakonnym w Kazimierzu Biskupim odbędą się święcenia diakonatu i prezbiteratu. Polecamy Waszej modlitwie naszych Współbraci, którzy przyjmą święcenia, a szczególnie kleryka Jakuba, pochodzącego z naszej parafii, który przyjmie święcenia diakonatu oraz diakona Stanisława, który odbywał u nas praktykę w okresie Wielkiego Postu.
  4. Wyjazd na pielgrzymkę do Sanktuarium św. Andrzej Boboli w Strachocinie w sobotę, 21 maja o godz. 7.45 z placu kościelnego.
  5. Msza Święta w intencji wspólnoty Faustinum w przyszłą niedzielę o 15.00. Po mszy spotkanie.
  6. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Katolickie Radio VIA.
  7. Informujemy, że w pierwszej połowie czerwca, odbędzie się zbiórka makulatury na misje. O terminie poinformujemy później.
  8. Mieszkańcom bloku Pleśniarowicza 11 dziękujemy za złożony dar na kwiaty i sprzątanie kościoła. Msza Święta w ich intencji – w niedzielę, 22 maja o 18.00.  W tym tygodniu o złożenie ofiary prosimy mieszkańców szeregówek przy ul. Pleśniarowicza.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

Do wieczności odeszła śp. Zofia Bojda (lat 67) z ul. Solarza 20. Polecajmy zmarłą Bożemu Miłosierdziu: Wieczne odpoczywanie…