Przejdź do treści

6. Niedziela Wielkanocy – 22.05.2022

 1. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Katolickie Radio VIA.
 2. Msza Święta w intencji wspólnoty Faustinum – dzisiaj o 15.00. Po mszy spotkanie.
 3. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w czasie nabożeństw majowych codziennie o 17.30.
 4. Msza Święta w int. Ojca świętego, Radia Maryja i TV Trwam we wtorek o 18.00.
 5. W środę wieczorna Msza Święta będzie sprawowana w intencji ks. Proboszcza z okazji imienin.
 6. W piątek początek nowenny do Ducha Świętego, a w przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 7. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy Świętej o 12.00 będziemy dziękować Bogu za 35. lat istnienia naszego chóru parafialnego Sancta Familia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 8. Samorządowa Rada Osiedla zaprasza mieszkańców na Dni Osiedla Krakowska Południe na terenie parku przy ul. Zbyszewskiego. Impreza odbędzie się 28 i 29 maja (sobota i niedziela) od godz. 14.00. Zaplanowano wiele bezpłatnych  atrakcji i niespodzianek dla najmłodszych i starszych mieszkańców. Szczegóły na plakatach. Zachęcamy do udziału.
 9. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Rzeszowskiej, wychodząc naprzeciw potrzebom aktywnego spędzenia wakacji, organizuje turnusy wakacyjne dla dzieci i młodzieży oraz kurs przedmałżeński. Więcej szczegółów na plakatach i stronie internetowej Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
 10. Mieszkańcom szeregówek przy ul. Pleśniarowicza dziękujemy za złożony dar na kwiaty i sprzątanie kościoła. Msza Święta w ich intencji – w niedzielę, 29 maja o 7.30.  W tym tygodniu o złożenie ofiary prosimy mieszkańców bloku Pleśniarowicza 6.
 11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

Do wieczności odeszła śp. Lucyna Raczyńska (lat 74) z ul. Zbyszewskiego 4. Polecajmy zmarłą Bożemu miłosierdziu: Wieczne odpoczywanie…