Przejdź do treści

PIKNIK RODZINNY – 26.06.2022

W niedzielę, 26 czerwca w naszej parafii odbył się po raz drugi Piknik Rodzinny. Gościem honorowym tego dnia był ks. biskupa Dariusz Kałuża MSF – Ordynariusz Diecezji Bougainville na Papui Nowej Gwinei. Razem z księdzem Władysławem Burzawą MSF – Referentem Misji Zagranicznych MSF przybliżyli pracę misjonarzy w Oceanii i innych miejscach, gdzie posługę pełnią Misjonarze Świętej Rodziny. Gośćmi tego dnia były także siostry Najświętszej Rodziny z Nazaretu z Prowincji Warszawskiej, których misją jest właśnie rodzina.

Piknik był też okazją do nawiązania bliższych relacji we wspólnocie parafialnej. Był czas na rozmowy z Gośćmi pikniku, wspólną zabawę dla dzieci i z dziećmi, turnieje i pokaz umiejętności wokalno-tanecznych, które animowała Gioia i ks. Mateusz.

Uczestnicy pikniku raczyli się pysznym ciastem przygotowanym przez Panie z Róż Żywego Różańca oraz kiełbaskami z grill, który ofiarnie obsługiwali na zmianę Panowie i nasi kapłani. Wieczorem na placu odbyło się nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, a po nim do późnych godzin wieczornych trwały tańce i zabawa prowadzona przed DJ – Pana Łukasza.

Do zobaczenia za rok!

Poniżej dwie galerie zdjęć Przyparafialnego Koło Fotografów

1) fot. Dariusz J.

2) fot. Roman P.