Przejdź do treści

3. Niedziela Adwentu (Gaudete) – 11.12.2022

  1. Wczoraj Mszą Świętą wieczorną rozpoczęły się rekolekcje przygotowujące nas do przeżycia tajemnicy Narodzenia Pańskiego. Dzisiaj po Mszy Świętej wieczornej spotkanie i nauka dla młodzieży. Zapraszamy szczególnie kandydatów do sakramentu bierzmowania. W poniedziałek i wtorek Msze Święte z nauką ogólną o 7.00, 9.00 i 18.00. Na Mszę Świętą roratnią o 16.30 zapraszamy dzieci. W poniedziałek po Mszy wieczornej nauka stanowa dla mężczyzn. Taca zbierana we wtorek przeznaczona będzie na dzieła misyjne prowadzone przez ks. Krzysztofa. Plan rekolekcji jest wywieszony na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej parafii i fanpage’u.
  2. Od środy Msze Święte roratnie o 18.00. Roraty dla dzieci w czwartek o 18.00. Roraty w sobotę o 7.00.
  3. Spotkanie Koła Misyjnego i nabożeństwo misyjne w przyszłą niedzielę o 16.45.
  4. Caritas Parafialna prowadzi zbiórkę produktów żywnościowych dla najuboższych rodzin naszej parafii.Na stolikach z prasą wyłożone są torby miłosierdzia. Możemy także wspomóc Ukrainę, składając do kartonów wystawionych z tył kościoła dary rzeczowe (trwała żywność i środki chemiczne).
  5. Opłatki na stół wigilijny można nabyć dzisiaj po każdej Mszy Świętej i w dzień powszedni po Mszy wieczornej. Opłatki są także dostępne w zakrystii i kancelarii.
  6. Młodzież oazowa rozprowadza kartki świąteczne.
  7. Mieszkańcom bloku Solarza 6 dziękujemy za złożony dar na kwiaty i sprzątanie kościoła. Msza Święta w ich intencji – w niedzielę, 18 grudnia o 10.30. W tym tygodniu o złożenie ofiary prosimy mieszkańców bloku Solarza 4 kl. 1 i 2.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.