Przejdź do treści

5. Niedziela zwykła – 5.02.2023

  1. Od jutra dwóch kapłanów z naszej wspólnoty będzie odprawiało swoje roczne rekolekcje zakonne. Polecamy ich Waszej modlitwie. W związku z tym spowiedź tylko przed Mszą Świętą.
  2. Msza Święta w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci w czwartek o godz. 18.00. Ze względu na rekolekcje zakonne spotkanie formacyjne ADS-u zostaje odwołane.
  3. W sobotę wspomnienie NMP z Lourdes. W Kościele obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy chorych, ich rodziny na Mszę Świętą o godz. 9.00. Od godz. 8.30 okazja do spowiedzi. W czasie Mszy Świętej udzielimy sakramentu chorych, do którego można przystąpić w stanie łaski uświęcającej.
  4. W przyszłą niedzielę Słowo Boże wygłosi kapłan z parafii bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Taca zbierana w tym dniu przeznaczona będzie na prace wykończeniowe nowego kościoła.
  5. Spotkanie dla rodziców młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędzie się w przyszłą niedzielę, 12 lutego, o godz. 19.00 w kościele.
  6. Mieszkańcom bloku Rataja 6 dziękujemy za złożony dar na kwiaty i sprzątanie kościoła. Msza Święta w ich intencji – 12 lutego o 7.30. W tym tygodniu o złożenie ofiary prosimy mieszkańców bloku Rataja 4.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.