Przejdź do treści

2. Niedziela Wielkiego Postu – 5.03.2023

 1. Po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek na pomoc dla misjonarzy i dzieł misyjnych.
 2. Msza Święta w int. Apostolstwa Dobrej Śmierci w czwartek o 18.00. Po Mszy spotkanie formacyjne.
 3. W czwartek i piątek odbędą się szkolne rekolekcje wielkopostne dla uczniów SP 28.
 4. Parafialne rekolekcje wielkopostne rozpoczną się Mszą Świętą w sobotę, 11 marca, o 18.00  i potrwają do 15 marca. Program rekolekcji jest wywieszony na tablicy ogłoszeń i naszej stronie internetowej. W przyszłą niedzielę na Mszę Świętą o 18.00 zapraszamy młodzież, a szczególnie kandydatów do sakramentu bierzmowania. Po Mszy nauka rekolekcyjna dla młodzieży.
 5. Nabożeństwa pasyjne w naszym kościele: W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o 16.30, Droga Krzyżowa dla wszystkich o 17.30 i 19.00. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o 17.00.
 6. Przez cały okres Wielkiego Postu możemy złożyć nasz dar dla ubogich ofiarując produkty spożywcze o przedłużonej trwałości oraz środki chemiczne. Taki dar serca można zostawić w koszu w kościele, a także w koszu, który znajduje się w sklepie „Społem” na naszym osiedlu.
 7. Informujemy, że Msze Święte z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie odbywają się w Domu Diecezjalnym TABOR. Najbliższe nabożeństwo będzie miało miejsce w 8 marca o 18.00.
 8. W ciągu najbliższych tygodni planujemy przeprowadzić zbiórkę makulatury na misje. O dokładne dacie poinformujemy wkrótce.
 9. Instytut Teologiczno-Pastoralny w Rzeszowie przyjmuje zapisy wszystkich osób chętnych na Kurs dla fotografów i kamerzystów liturgicznych. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.
 10. Od przyszłej niedzieli młodzież oazowa będzie rozprowadzać kartki świąteczne.
 11. Mieszkańcom bloku Lewakowskiego 13 dziękujemy za złożony dar na sprzątanie kościoła. Msza Święta w ich intencji – 12 marca o 18.00. W tym tygodniu o złożenie ofiary prosimy mieszkańców Lewakowskiego 12.
 12. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia nowy numer TRWAJCIE W MIŁOŚCI w cenie 8 zł.