Przejdź do treści

11. Niedziela zwykła – 18.06.2023

 1. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa – dzisiaj o godz. 17.30. W dni powszednie bezpośrednio po Mszy Świętej wieczornej.
 2. Spotkanie koła misyjnego i nabożeństwo misyjne – dzisiaj o 16.45. Zapraszamy.
 3. Msza Święta w int. narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa w środę o 18.00.
 4. Msza dziękczynna na zakończenie roku szkolnego dla Szkoły Podstawowej Nr 28, w piątek o godz. 10.00. Zapraszamy uczniów, dyrekcję, nauczycieli, wychowawców i rodziców.
 5. Przed nami kolejny jubileusz. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 ks. prof. Waldemar Pałęcki MSF będzie sprawował Mszę Świętą dziękczynną w 25 rocznicę święceń prezbiteratu. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 6. Msza Święta w intencji wspólnoty Faustinum w przyszłą niedzielę o 15.00.
 7. Zapraszamy na Piknik Rodzinny, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 25 czerwca. Wspólne świętowanie i zabawa rozpoczną się o 14.45 koronką do Bożego Miłosierdzia na placu przed kościołem. W programie atrakcje: coś na słodko, kawa i herbata, grill, turniej rodzinny, występ Gioii, dla dzieci dmuchana zjeżdżalnia, a na zakończenie zabawa taneczna z misjonarzami. W tym dniu nie będzie Mszy wieczornej o 18.00, a o 19.00 odbędzie się nabożeństwo czerwcowe na placu. Szczegóły na plakatach.
 8. W niedzielę po wszystkich Mszach Świętych oraz w czasie pikniku zbiórka funduszy na pomoc w zdiagnozowaniu choroby małej Wiktorii, naszej parafianki. Więcej informacji na plakatach.
 9. Instytut Wyższych Studiów Teologicznych w Rzeszowie zaprasza na studia podyplomowe „Teologia dla nowej ewangelizacji”. Studia przeznaczone są dla świeckich, zaangażowanych w życie Kościoła. Więcej informacji na stronie Instytutu www.iwst.rzeszow.pl i na afiszu.
 10. Mieszkańcom szeregówek przy ul. Pleśniarowicza dziękujemy za złożony dar na kwiaty i sprzątanie kościoła. Bóg zapłać! Msza Święta w ich intencji – w niedzielę, 25 czerwca o 7.30. W tym tygodniu o złożenie ofiary prosimy mieszkańców bloku Pleśniarowicza 6.
 11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

Do wieczności odeszli: śp. Alicja Chyła z ul. Zbyszewskiego 8, śp. Jarosław Hnizdur z ul. Lewakowskiego 3a, śp. Franciszka Lisak z ul. Rataja 4. Polecajmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Wieczne odpoczywanie…