Przejdź do treści

20. Niedziela zwykła – 20.08.2023

  1. Zapraszamy na całonocne czuwanie różańcowe, które rozpocznie się w piątek, 25 sierpnia po Mszy Świętej wieczornej i zakończy w sobotę Godzinkami o 6.30 i Mszą Świętą o 7.00. W  czasie odmawiania Różańca będzie wystawiony Najświętszy Sakrament. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w modlitwę dziękczynną za powołania do Zgromadzenia MSF i za wszystkie łaski, które otrzymujemy przez wstawiennictwo Maryi oraz z prośbą o nowe powołania do kapłaństwa i wytrwanie dla powołanych. Czuwanie prowadzi wspólnota Róż Żywego Różańca.
  2. W sobotę Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze jak w dzień powszedni. Zachęcamy do udziału w Eucharystii. O 6.30 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
  3. Fundacja im. Rodziny Ulmów SOAR zaprasza na Festiwal Psalmów Dawidowych, Psalmy Pokoju i Dziękczynienia – dziękczynienie za Rodzinę Ulmów. Koncert odbędzie się w niedzielę 27 sierpnia o godz. 18.00 na stadionie sportowym w Kolbuszowej. Wstęp wolny. Szczegóły na Facebooku.
  4. Mieszkańcom bloku Zbyszewskiego 10 dziękujemy za złożony dar na kwiaty i sprzątanie kościoła. Bóg zapłać! Msza Święta w ich intencji – w niedzielę, 27 sierpnia o 20.00. W tym tygodniu o złożenie ofiary prosimy mieszkańców bloku Zbyszewskiego 13.
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

Do wieczności odeszła śp. Stefania Kwiatkowska (lat 78) z ul. Zbyszewskiego 10. Jej pogrzeb we wtorek o 10.30 na cmentarzu Wilkowyja. Polecajmy zmarłą Bożemu Miłosierdziu: Wieczne odpoczywanie…