Przejdź do treści

24. Niedziela zwykła – 17.09.2023

  1. Dzisiaj Kościół w Polsce obchodzi Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek na potrzeby Katolickiego Radia VIA.
  2. Zachęcamy do udziału w „Marszu dla życia i rodziny”, który odbędzie się dzisiaj w Rzeszowie. Rozpoczęcie Mszą Świętą o 14.00 w kościele akademickim Świętej Jadwigi przy ul. Rejtana.
  3. Spotkanie Koła misyjnego i nabożeństwo misyjne – dzisiaj o 16.45.
  4. We wtorek przypada wspomnienie Matki Bożej Saletyńskiej, Patronki Zgromadzenia Misjonarzy Świętej Rodziny. O 6.30 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
  5. Msza Święta w int. o szacunek dla życia od poczęcia do naturalnej śmierci w środę o 18.00.
  6. Msza Święta w intencji wspólnoty Faustinum w przyszłą niedzielę o godz. 15.00. Po Mszy spotkanie formacyjne. Wspólnota zaprasza na spotkania formacyjne w każdą IV niedzielę miesiąca po Mszy Świętej o 15.00.
  7. Pielgrzymka Róż Różańcowych oraz osób chętnych do Dębowca i Dukli w najbliższy piątek, 22 września. Zapisy w kancelarii do środy włącznie. Zaliczka 50 zł. Wyjazd o godz. 8.00.
  8. Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej na comiesięczne pielgrzymki do Tarnówki k/Złotowa w każda pierwszą sobotę miesiąca na nabożeństwa wynagradzające. W Tarnówce znajduje się replika Cudownego Krzyża Pana Jezusa Konającego z Limpias w Hiszpanii. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.
  9. Mieszkańcom szeregówek i domków przy ul. Stojałowskiego dziękujemy za złożony dar na kwiaty i sprzątanie kościoła. Bóg zapłać! Msza Święta w ich intencji – w niedzielę, 24 września o 18.00. W tym tygodniu o złożenie ofiary prosimy mieszkańców bloku Stojałowskiego 4 klatki 1 – 5
  10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

Do wieczności odszedł śp. Stanisław Zawadzki (lat 71) z ul. Solarza 10. Polecajmy zmarłego Bożemu Miłosierdziu: Wieczne odpoczywanie…