Przejdź do treści

29. Niedziela zwykła – 22.10.2023

 1. Nabożeństwa różańcowe – codziennie o godz. 17.15. Dzieci zapraszamy we wtorki, czwartki i soboty o 16.30.
 2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy w Kościele Tydzień Misyjny. Każdego dnia w modlitwie różańcowej będziemy polecać Matce Bożej misjonarzy i dzieła misyjne Kościoła. Po każdej Mszy św. koło misyjne rozprowadza kalendarze w cenie 15 zł jako cegiełki na wsparcie dzieł misyjnych. W imieniu naszego koła misyjnego za wszelkie ofiary serdecznie dziękujemy.
 3. Msza Święta w int. Ojca Świętego, Radia MARYJA i TV Trwam we wtorek o 18.00.
 4. Na stolikach z prasą wyłożone są kartki wypominkowe, które można składać w kancelarii
  i zakrystii. Prosimy o wypisywanie imion zmarłych dużymi literami.
 5. W poniedziałek 23.10. po raz kolejny będziemy zbierać makulaturę na  misje. Kontener będzie ustawiony na placu kościelnym od godziny 6.00.
 6. W sobotę 28.10 organizujemy wyjazd na Czuwanie Misyjne w Świdrze. Zapraszamy jeszcze 9 osób chętnych. Zapisy w kancelarii do czwartku.
 7. Mieszkańcom bloku  Stojałowskiego 12, kl. 5-7 dziękujemy za złożony dar na kwiaty
  i sprzątanie kościoła. Msza Święta w ich intencji – w niedzielę, 29 października o 15.00.
  W tym tygodniu o złożenie ofiary prosimy mieszkańców bloku Kotuli 5, 1F, 1G, szeregówki i domki z ul. Kotuli.
 8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
 9. W poniedziałek 23 października, czyli jutro, w salce parafialnej przy kancelarii, będzie możliwość skorzystania z bezpłatnych badań Parametrów Stanu Zdrowia. Będą one wykonywane pod kątem: funkcjonowania organów wewnętrznych, napięcia mięśniowego, mineralizacji kości oraz prawidłowego poziomu wody i tkanki tłuszczowej. Badanie trwa około 5 minut, a wyniki omawiane są na miejscu. Zaproszenie skierowane jest do osób dorosłych. Żeby ułatwić przebieg badań, na stoliku z prasą wyłożona jest lista, na którą chętni mogą wpisać swoje imię wybierając godzinę 9.30 lub 12.00. Szczegółowe informacje można znaleźć w gablocie z ogłoszeniami.