Przejdź do treści

3. Niedziela zwykła – Niedziela Słowa Bożego – 21.01.2024

  1. Planowana wizyta duszpasterska dobiegła końca, jednak na czwartek i piątek zaplanowana została jeszcze kolęda w nowym bloku przy ul. Krakowskiej 31. Mieszkańców, którzy pragną wizyty kapłana prosimy o zgłoszenie telefoniczne lub drogą mailową do dnia 24 stycznia.

2. Spotkanie Koła Misyjnego i nabożeństwo misyjne dzisiaj o godz. 16.45.

3. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku o stałych godzinach.

4. Msza Święta w intencji Ojca Świętego, Radia Maryja i TV Trwam we wtorek o 18.00.

5. Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie SP 28 zapraszają na Jasełka w wykonaniu uczniów szkoły, w środę 24 stycznia po wieczornej Mszy Świętej w naszym kościele. W związku z przedstawieniem nie będzie w tym dniu adoracji Najświętszego Sakramentu.

6. W sobotę 27 stycznia w katedrze rzeszowskiej odbędzie się Diecezjalne Spotkanie Opłatkowe Rodziny Radia Maryja Diecezji Rzeszowskiej. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godzinie 12:00 pod przewodnictwem Biskupa Ordynariusza Jana Wątroby. Następnie spotkanie opłatkowe z ojcem z Radia w dolnym kościele.

7. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 15.00 w intencji wspólnoty Faustinum.

8. Także w niedzielę 28 stycznia na Mszy świętej o godzinie 15.00 oprawę muzyczną zapewni zespół Karczmarze. Po Mszy św. zapraszamy na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Zespołu. Po koncercie będzie możliwość zakupienia ich płyt.

9. Dziękujemy za wszelkie złożone ofiary oraz przesłane na konto naszej parafii. Mieszkańcom bloku Solarza 4 kl. 3 i 4 dziękujemy za złożony dar na kwiaty i sprzątanie kościoła. Bóg zapłać! Msza Święta w ich intencji – w niedzielę, 28 stycznia o godz. 18.00. W tym tygodniu o złożenie ofiary prosimy mieszkańców bloków
Solarza 3 i 9. 

10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.