Przejdź do treści

Niedziela Świętej Rodziny – 27.12.2020

Z racji odpustu parafialnego, który dzisiaj przeżywamy, możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami: stan łaski uświęcające, przyjęcie Komunii św., odmówienie Modlitwy Pańskiej i wyznania wiary oraz modlitwy w intencjach Ojca św. Jednym z warunków jest także wyzbycie się przywiązania do grzechów powszednich.

Msza św. w intencji wspólnoty FAUSTINUM – dzisiaj o godz. 15.00.

Jutro na Mszy Świętej o godz. 18.00 zakończenie Duchowej Adopcji podjętej w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Prosimy osoby, które podjęły trud modlitwy o przyniesienie czerwonej róży jako symbolu ocalenia zagrożonego życia.

Od jutra rozpoczynamy kolędowe spotkania z mieszkańcami naszej parafii. Codziennie z wyjątkiem niedziel i uroczystości, o godz. 19.00 będzie sprawowana Msza św. w intencji mieszkańców z poszczególnych bloków. Po Mszy będzie można zabrać do domu wodę święconą, by po powrocie, już we wspólnocie rodzinnej, odmówić modlitwę i pokropić mieszkanie. Harmonogram Mszy św. jest wywieszony na tablicach ogłoszeń oraz na stronie internetowej. Jeśli nie możemy być obecni w wyznaczonym terminie, to zachęcamy do przyjścia w innym dniu. W najbliższym tygodniu na Mszę św. o godz. 19.00 zapraszamy mieszkańców

W środę nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu.

W czwartek ostatni dzień roku kalendarzowego. Zapraszamy na różaniec o 17.00, o godz. 17.30 nabożeństwo na zakończenie roku i Msza św. o 18.00. Z racji wprowadzonego zakazu przemieszczania się, nie będzie Mszy św. o północy.

W piątek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Nowy Rok. Msze św. jak w niedzielę. Jest to także pierwszy piątek miesiąca.

W sobotę odwiedzimy chorych od 8.30.

Czuwanie w intencji życia w sobotę o godz. 17.00, a o 17.15 nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.

Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.

Zapraszamy na wspólne kolędowanie z zespołami Mizmor i Gioia w przyszłą niedzielę, 3 stycznia, o godz. 16.00.

Mieszkańcom bloku Rataja 4 dziękujemy za złożoną ofiarę na dekoracje i sprzątanie kościoła. Msza w ich intencji – 3 stycznia o godz. 18.00. W tym tygodniu o złożenie ofiary prosimy mieszkańców bloku Rataja 4a.