Przejdź do treści

3. Niedziela Wielkiego Postu – 07.03.2021

  1. Zachęcamy do włączenia się do akcji „100 gram ryżu”, o której tydzień temu opowiadał ks. Filip, by przez post, modlitwę i jałmużnę wspomóc misje prowadzone przez Misjonarzy Świętej Rodziny. Dzisiaj po każdej Mszy św. młodzież rozprowadza woreczki, w których znajdziemy 100 gram ryżu. Nasza jałmużna złożona przy tej okazji zostanie przeznaczona na misje MSF i dzieła prowadzone przez misjonarzy.
  2. Nabożeństwa pasyjne w naszym kościele: Gorzkie Żale dzisiaj o godz. 17.00. W piątek Droga Krzyżowa: dla dzieci o 16.30, dla dorosłych i młodzieży o 17.30 i 19.00.
  3. W środę początek Nowenny do Świętego Józefa.
  4. Msza Święta w int. Apostolstwa Dobrej Śmierci w czwartek o 18.00. Po mszy spotkanie formacyjne.
  5. W przyszłą niedzielę słowo Boże wygłosi duszpasterz z parafii bł. Jerzego Popiełuszki w Rzeszowie. Taca zbierana w tym dniu będzie przeznaczana na prace wykończeniowe nowego kościoła.
  6. W przyszłą niedzielę Caritas parafialna będzie rozprowadzała baranki wielkanocne.
  7. Od przyszłej niedzieli młodzież oazowa będzie rozprowadzać kartki świąteczne, z których dochód przeznaczony zostanie na dofinansowanie letnich rekolekcji formacyjnych.
  8. Mieszkańcom bloku Lewakowskiego 3a dziękujemy za ofiarę na sprzątanie kościoła. Msza Święta w ich intencji – 14 marca o godz. 18.00. W tym tygodniu o złożenie ofiary prosimy mieszkańców bloku Lewakowskiego 3b.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

Do wieczności odeszły: śp. Krystyna Kulan (lat 90) z ul. Pleśniarowicza 4 i śp. Kazimiera Knutel z ul. Solarza 6 – pogrzeb 9 marca o 15.00 w Chmielniku. Polecajmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Wieczne odpoczywanie….