Przejdź do treści

11. Niedziela zwykła – 13.06.2021

 1. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W niedzielę o godz. 17.30. W dni powszednie bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.
 2. Dzisiaj o godz. 19.00 odbędzie się koncert charytatywny, podczas którego zbierać będziemy ofiary na rehabilitację Jędrusia – dziecka chorego na zespół Downa. Serdecznie zapraszamy na ten koncert przygotowany przez Domowy Kościół, Mizmor
  i Gioię.
 3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas ósmych i ich rodziców w poniedziałek o godz. 20.00 w kościele.
 4. Zbiórka makulatury na misje w środę, 16 czerwca, przez cały dzień.
 5. Msza w int. narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa w środę o 18.00.
 6. Spotkanie Koła Misyjnego w przyszłą niedzielę o godz. 17.00.
 7. Zapraszamy na całonocne czuwanie „Z Maryją w sercu i różańcem w ręku”, które rozpocznie się w piątek po Mszy Świętej wieczornej i zakończy w sobotę Mszą o 7.00. W  czasie odmawiania Różańca będzie wystawiony Najświętszy Sakrament. Przed każdą tajemnicą czytane będą rozważania różańcowe. Pierwsza część Różańca rozpoczyna się modlitwą „Wierzę w Boga”, kolejne części zaczynają się od zapowiedzi tajemnic. Nie wszyscy chętni muszą trwać na modlitwie przez całą noc. Wspólnota, która będzie prowadzić  czuwanie, podejmuje się takiego wyzwania, żeby były zawsze minimum dwie osoby, aby dać gwarancję, że Pan Jezus w Najświętszym Sakramencie nie pozostanie sam. Zachęcamy wszystkich, a szczególnie Róże Różańcowe, aby wyłączyli się choć w jedną część różańca. W tym celu jest wyłożona lista, na którą można się wpisywać do prowadzenia poszczególnych części. W czasie czuwania będzie otwarta zakrystia by był dostęp do sanitariatów i do salki, gdzie można zrobić sobie coś do picia i zjeść swoją kanapkę.
 8. W przyszłą niedzielę w naszej diecezji Dzień Świętości Małżeństw i Rodzin. O godz. 15.00 Modlitewny Marsz Dla Życia i Rodziny z kościoła św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie do Parku Papieskiego, a o 17.00 Msza Święta pod przewodnictwem Biskupa Rzeszowskiego. Zachęcamy do uczestnictwa.
 9. Mieszkańcom bloku Zbyszewskiego 8 dziękujemy za złożony dar na kwiaty i sprzątanie kościoła. Msza Święta w ich intencji – 20 czerwca o 7.30. W tym tygodniu o złożenie ofiary prosimy mieszkańców bloku Zbyszewskiego 9.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.