Przejdź do treści

7. Niedziela zwykła – 20.02.2022

  1. Gościmy dzisiaj w naszej wspólnocie parafialnej o. Zbigniewa Ptaka, paulina z Jasnej Góry, który jest misjonarzem Eucharystii. Po każdej Mszy Świętej o. Zbigniew będzie rozprowadzał książki związane z tematem Eucharystii.
  2. Msza Święta w intencji Ojca Świętego, Radia Maryja i Tv Trwam we wtorek o 18.00.
  3. W środę przypada 4. rocznica śmierci ks. Mariana Jaśkiewicza MSF. Msze św. w Jego intencji o 7.00 i 18.00.
  4. Msza Święta w intencji wspólnoty Faustinum w przyszłą niedzielę o 15.00. Po Mszy spotkanie w sali parafialnej.
  5. Wojownicy Maryi zapraszają na całonocne czuwanie modlitewne w intencji Ojczyzny. Rozpoczęcie 26 lutego (sobota) o godzinie 21.00 w Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej. Informacje na plakatach.
  6. Mieszkańcom Lewakowskiego 9 dziękujemy za złożony dar na kwiaty i sprzątanie kościoła. Msza Święta w ich intencji 27 lutego o 18.00. W tym tygodniu o złożenie ofiary prosimy mieszkańców bloku Lewakowskiego 7.
  7. By pogłębić swoją wiarę i wiedzę religijną zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 28 w Rzeszowie (ul. Solarza 12) ogłasza zapisy do oddziałów przedszkolnych, klas pierwszych i klasy VII dwujęzycznej. Rekrutacja trwa od 1 do 15 marca. Szczegółowe informacje znajdują się na szkolnej stronie internetowej (www.sp28.resman.pl) i plakacie.

Do wieczności odszedł śp. Szczepan Marciniec (lat 63) z ul. Solarza 4. Polecajmy zmarłego Bożemu Miłosierdziu: Wieczne odpoczywanie…