Przejdź do treści

25. Niedziela zwykła – 24.09.2023

 1. Dzisiaj o 15.00 Msza Święta w int. wspólnoty Faustinum. Po mszy spotkanie w sali parafialnej.
 2. Msza Święta w   int. Ojca Świętego, Radia Maryja i TV Trwam we wtorek o godz. 18.00.
 3. Msze Święte w int. Apostolstwa Dobrej Śmierci w piątek i przyszłą niedzielę o 18.00. W tych dniach członkowie Apostolstwa mogą zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 4. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o 12.00.
 5. W przyszłą niedzielę rozpoczną się NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE. Zapraszamy do wspólnej modlitwy codziennie o godz. 17.15. Zachęcamy wszystkie wspólnoty do włączenia się w prowadzenie modlitwy. W zakrystii jest wyłożony kalendarz modlitwy różańcowej na październik.
 6. W przyszłą niedzielę, 1 października, o godzinie 15.00 na Placu Śreniawitów rozpocznie się  RZESZOWSKA PROCESJA RÓŻAŃCOWA. Po procesji Msza Święta o 16.30 w Bazylice OO. Bernardynów. Zachęcamy do uczestnictwa.
 7. Koło misyjne informuje, że pod koniec października odbędzie się kolejna zbiórka makulatury na misje.
 8. Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie zaprasza na spektakl pt. „Sprawiedliwi. Historia Ulmów”. Spektakl zostanie wystawiony w dniach 7 i 8 października br. (sobota, niedziela) o godz. 18.00.
 9. Mieszkańcom bloku Stojałowskiego 4 klatki 1 – 5 dziękujemy za złożony dar na kwiaty i sprzątanie kościoła. Bóg zapłać! Msza Święta w ich intencji – w niedzielę, 1 października o 10.30. W tym tygodniu o złożenie ofiary prosimy mieszkańców bloku Stojałowskiego 4 klatki 6 – 8. 
 10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
 11. Samorządowa Rada Osiedla Krakowska – Południe zwraca się z prośbą do Mieszkańców naszego osiedla o zagłosowanie w Rzeszowskim Budżecie Obywatelskim 2024 na wnioski osiedlowe, które dotyczą remontu drugiej części ul. Rataja i budowy chodnika oraz pozyskania środków na kulturalne i sportowe wydarzenia osiedlowe. Szczegóły znajdziemy na plakatach. Natomiast po mszach przed kościołem będą dyżurować członkowie Samorządowej Rady i mogą pomóc w oddaniu głosu.