Przejdź do treści

5. Niedziela zwykła – 4.02.2024

  1. Od jutra dwóch kapłanów z naszej wspólnoty będzie odprawiało swoje roczne rekolekcje zakonne. Polecamy ich Waszej modlitwie. W związku z tym spowiedź tylko przed Mszą Świętą.
  2. Msza Święta w intencji Apostolstwa MB Patronki Dobrej Śmierci w czwartek o godz. 18.00.
  3. Za tydzień w niedzielę będziemy obchodzić w Kościele XXXII Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy chorych i ich rodziny na Mszę Świętą o godz. 15.00. W czasie Mszy św. udzielimy sakramentu chorych, do którego można przystąpić w stanie łaski uświęcającej. Po zakończeniu zapraszamy chętnych do salki na spotkanie przy kawie i ciastku. Centralne obchody tej uroczystości odbędą się w bazylice Pani Rzeszowa u OO. Bernardynów, gdzie o godz. 12.00 Mszę św. w intencji chorych i cierpiących oraz tych, którzy się nimi opiekują odprawi Biskup Rzeszowski Jan Wątroba.
  4. Dziękujemy za wszelkie złożone ofiary oraz przesłane na konto naszej parafii. Mieszkańcom bloku Solarza 2 kl. 1 i 2. dziękujemy za złożony dar na kwiaty i sprzątanie kościoła. Bóg zapłać! Msza Święta w ich intencji – w niedzielę, 11 lutego o godz. 9.00. W tym tygodniu o złożenie ofiary prosimy mieszkańców bloku Solarza 2 kl. 3 i 4.
  5. W lipcu zeszłego roku w naszym kościele została wyrwana z mocowań i ukradziona skarbona z ofiarą dla ubogich. Do tej pory pozostało po niej puste miejsce. Otrzymaliśmy wiadomość z sądu, że sprawca tego czynu został odnaleziony przez policję i ukarany.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Jest nowy Promyczek Dobra
    i Mały Promyczek, każdy w cenie 10 zł.